INSPIRACE A INFORMACE

www.domacikava.cz je o skvělé voňavém nápoji. Káva, presso, espresso, kafíčko, kapučínko, latté … Je jedno jak mu říkáte a jaký máte kávový nápoj nejraději. Jsme rád, že jste sem zavítali.

Vítejte v bistru DomaciKava.cz !

Najdete zde návody a tipy pro výběr kávovaru: Jak Vybrat Kávovar. Jak vybrat kapslový kávovar. Představívíme jednotlivé typy kávovarů a nástrojů a přístrojů pro výrobu skvělé kávy a pokusím se dodat i pár informací o kávě samotné.

Kde začít?

Víte v čem všem lze připravit kávu? Podívejte se na stránku Druhy kávovarů, kde jsou jednotlivé typy kávovarů představeny.

Provozovatel webu

  • Michal Kudrna
  • IČO: 76077161

Máte dotaz nebo připomínku? Napište mi: michal@domacikava.cz

 

Na webu jsou sem tam nějaké ceny a různé odkazy. Udělejme si v tom jasno. Nic neskrýváme:

 

CENY

U recenzí a představení různých kávovarů jsou někdy uvedeny ceny. Tyto ceny jsou převzaté z internetových obchodů, ceny si sami nevymýšlíme. Jsou uvedeny včetně DPH. Jsou aktuální v den zveřejnění příspěvku. Jednotlivé internetové obchody mohou ceny průběžně měnit.

Jsou uváděny pouze pro Vaši lepší orientaci a představu o jednotlivých produktech.

ODKAZY

U některých produktů a služeb, o kterých zde na www.domacikava.cz píšeme a představujeme je, jsou uvedeny provizní odkazy ( affiliate odkazy). Co to znamená? Pokud si po kliknutí na takový odkaz něco koupíte, my dostaneme malou provizi z každého vašeho nákupu. Vy ale neplatíte nikdy nic navíc, ceny jsou stejné. Provize nám je vyplácena vždy z marketingového rozpočtu firmy, která produkty a služby prodává, například podobně jako reklama.

🙂 A budu rád, pokud mi napíšete nějaký tip, nějaký tajný recept na skvělou kávu.

Podívejte se také na naše další projekty:

www.smoothiemix.cz

www.akubikes.cz

 

SPOLUPRÁCE

Máte tip na zajímavý recept na nějaký netradiční kávový nápoj nebo na něco jiného chutného ke kávě a chcete se pochlubit? Pošlete nám ho, rádi ho zveřejníme.

Chcete se s ostatními podělit o recenzi a zkušenosti s konkrétním kávovarem? Sem s ní, ať ostatní také ví. Pro marketéry také nabízíme možnost umístění článku nebo zpětného odkazu. Napiště mi: michal@domacikava.cz

Automatické kávovary

Povídání o kávovarech, které sami připraví skvělou lahodnou kávu. Praktické rady pro jejich výběr, výhody a nevýhody.

Jak vybrat kapslový kávovar

Kapsle jsou moderní a jednoduchý způsob jak si doma připrtavit kávu. Jaký kávovar zvolit a jaké kapsle? Připravili jsme článek, kde jsou pro vás připraveny odpovědi a další rady a tipy. Prostě a jednoduše ucelený přehled Jak vybrat kapslový kávovar.