Mnoho z nás má pití kávy spojené s odpočinkem, relaxací, chvilkou oddechu, která patří jen nám. Málokdo si už ale přizná, že je vlastně na této libůstce tak trochu závislý, a den bez své bílé či černé, s cukrem či bez, si už nedokáže ani představit.

Proč si tedy z pití kávy neudělat přímo rituál a originálně připravit pestrý výběr kávy i pro své návštěvy? Věřte, že když pro nic jiného, vůně kávy je k vám zaručeně dovede.

Snadná příprava a čas na vaší straně

Na klasickou přípravu kávy, kdy jen naberete lžičkou potřebné množství a zalijete vodou, co se rychlosti týká samozřejmě žádný jiný vynález nemá. Pokud si ji tedy neobjednáte v kavárně, pak je samozřejmě příprava z vaší strany zcela bezpracná:). Ovšem v porovnání s tradičními kávovary vítězí, co do času i jednoduchosti přípravy, kávovary na kapsle na plné čáře. Ano, káva bude chutnat také skvěle, ale čas potřebný pro přípravu i následný úklid je mnohonásobně vyšší. Oproti tomu kávové kapsle pouze vložíte do kávovaru, který jen a pouze zapnete a doplníte potřebným množstvím vody. Pak už jen stačí přistavit hrnek a počkat, až se vaše oblíbená káva připraví.

Cafissimo MINI Wild Berry

Cafissimo MINI si vás zkrátka získá. Díky stylovým, zářivým barvám, modernímu vzhledu a kompaktnímu designu si ve vaší kuchyni uchvátí všechnu pozornost pro sebe.

Díky patentovanému systému tří tlaků pro spařování kávy vám Cafissimo MINI připraví výbornou filtrovanou kávu, caffè crema a espresso na jediné stisknutí tlačítka a vždy pod optimálním tlakem. Také lahodný čaj vykouzlí během chviličky.

Buďte svým vlastním baristou

Díky široké škále druhů a příchutí si tak můžete v pohodlí svého domova vykouzlit espresso, piccolo, caffé lungo, americano, cappucino i latte macchiato a dokonce i horkou čokoládu či kakao pro děti. A navíc i s nejrůznějšími příchutěmi. V očích svých přátel stoupnete na ceně, káva od vás totiž bude jedinečná a nezapomenutelná.

V letních měsících, kdy na teplé nápoje chuť jaksi schází, si můžete dopřát ledové cappucino či ledovou kávu, a dokonce i ledový čaj či speciality exotických zemí.

Kávové kapsle

Jakou kávu máte nejraději? Silné espresso nebo jemné cappucino nebo raději mlsáte horkou čokoládu? Sortiment kávy v kávových kapslých pro kávovary je stále bohatší. Vyberte si svou kávu pro kávovary Cafissimo, Dolce Gusto, Tassimo nebo Nespresso. 

Káva není jenom nápoj, je to především rituál relaxace

A v případě kávových kapslí také relaxace, která šetří vaší kapsu. Je totiž téměř jisté, že pokud si domů donesete tento typ kávovaru, pak na dlouho dobu budete všechny kavárny a cukrárny obcházet obloukem.

Nejlepší kávu si totiž připravíte sami doma. K ní výborný domácí koláč či dezert, a příjemný den může začít stejně jako skončit. Tu nejlepší kávu na světě si totiž můžete snadno připravit kdykoli budete chtít a dostanete na ní chuť.

Kávičky s mléčnou pěnou můžete originálně a snadno nazdobit díky šablonám nejrůznějšími obrázky, které více než potěší. Skořice, kakao, strouhaná čokoláda dodají kávě tu pravou a jedinečnou chuť.

Jak vybrat kapslový kávovar

Poradíme Vám s výběrem kapslového kávovaru, který Vám při výrobě kávy ušetří mnoho času a energie. Skvělá káva může být pro někoho chvilka odpočinku při odpoledním posezení s rodinou či přáteli, pro jiného vzpruha pro nadcházející náročný den.

NESPRESSO Krups Expert XN601810

Kávovar na kapsle 1710W, 19bar, nádržka na vodu 1l, pěnič mléka, WiFi

Kapslový kávovar Krups ušetří starost s mletím a pěchováním kávy. Exkluzivní kapsle Nespresso vám nabízí širokou škálu nápojů