Sencor SCE 3051 RD

Značka:Sencor

Barva: červená

Ideální kávovar pro přípravu až 12 šálků překapávané kávy najednou s regulací intenzity aromatu. Skleněná konvice má uzavíratelné víčko a tepelně izolované držadlo. Kávovar je navíc opatřen vyhřívací plotýnkou s nepřilnavou povrchovou úpravou pro udržování optimální teploty pro servírování.

 

Technické parametry a specifikace:

 • vyjímatelný omyvatelný trvalý filtr
 • funkce Anti-Drip a Drip-stop
 • zásobník na vodu
 • snadné čištění
 • vypínač se světelnou signalizací provozu
 • protiskluzové nožky
 • ochrana proti přehřátí
  Objem: 1,25 l
  Příkon: 1000 W

Kávovar – Sencor SCE 3051RD

Typy kávovarů

Projděte si jednotlivé možnosti příprafy kávy a prohlédněte si typy různých kávovarů pro přípravu skvělé kávy. Který si oblíbíte Vy?  Přejít na: Typy a druhy kávovarů

Automatické kávovary

Zaměřeno na kvalitu, zaměřeno jednoduchost přípravy Vaší oblíbené kávy, zaměřeno na automatické kavovary. Výhody a nevýhody automatických kávovarů, přehled funkcí, tipy na kokrétní automatické kávovary.

Přejít na: Automatické kávovary

Jak vybrat kávovar

Chtěli byste si do Vaší domácnosti pořídit skvělého a efektivního pomocníka na přípravu kávy? Máte rádi kvalitní kávu, horkou čokoládu nebo cappuccino a nebaví Vás příprava? Pomůžeme Vám s výběrem automatického a pákového kávovaru, který Vám při výrobě kávy ušetří mnoho času a energie.

Přejít na průvodce: Jak vybrat kávovar

Jak vybrat kapslový kávovar

Poradíme Vám s výběrem kapslového kávovaru, který Vám při výrobě kávy ušetří mnoho času a energie. Skvělá káva může být pro někoho chvilka odpočinku při odpoledním posezení s rodinou či přáteli, pro jiného vzpruha pro nadcházející náročný den… .

Přejít na průvodce: Jak vybrat kapslový kávovar